Titles you rated
Love AlarmRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
True BeautyRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
First Love AgainRated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5