Series
Ratings
26
Emily in ParisRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0