Movies
Ratings
395
Good NewsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0