Series
Ratings
26
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 0.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0