Movies
Ratings
18
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 5.0