Series
Ratings
164
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- Great InheritanceRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0- Loving YouRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 3.5