Movies
Ratings
30
Paddington 2Rated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 0.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 2.0