Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 1.5
High KickRated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5