Movies
Ratings
178
ExitRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0