Titles you rated
Waiting for LoveRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
MamaRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 1.5
TriangleRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
My SunshineRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
Steal HeartRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 1.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0