Movies
Ratings
173
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
The UntouchablesRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
Purple NoonRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5