Series
Ratings
58
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Love ShuffleRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0