Series
Ratings
53
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0