Movies
Ratings
745
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5