Movies
Ratings
1067
FrankensteinRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Forbidden City CopRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
From Beijing with LoveRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
The WindRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0