Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5