Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Short CutsRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5