Titles you rated
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Caddo LakeRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 1.0
The First OmenRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Ready or NotRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 2.5