Movies
Ratings
185
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
BuriedRated ★ 1.0
The SilencedRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0- FETUSRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The HolidayRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0