Movies
Ratings
59
BaitRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0