Movies
Ratings
653
The Brown BunnyRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The FriendsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 5.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
The ChickenRated ★ 2.0
AlphavilleRated ★ 4.5
What Would Sophia Loren Do?Rated ★ 3.5
A Confucian ConfusionRated ★ 4.5- Phantom Thread: Deleted Scenes - For the Hungry BoyRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5