Series
Ratings
72
Run with the WindRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 4.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 5Rated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Mix: Meisei Story Season 2Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 5.0
The Piano Forest Season 2Rated ★ 1.0
The Piano ForestRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mix: Meisei StoryRated ★ 4.0