Titles you rated
The Accidental CoupleRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 1.5
TripleRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.5