Movies
Ratings
16
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0