Titles you rated
The ImpossibleRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5