Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
FlowRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Wolf ManRated ★ 1.0
Ted 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The Harder They FallRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0