Movies
Ratings
175
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5