Titles you rated
21 Jump StreetRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0