Movies
Ratings
718
MantisRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.5- VirusRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
DamselRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
UnfrostedRated ★ 1.5
Mission: CrossRated ★ 2.5