Movies
Ratings
85
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Border 2 - Ghost WhispersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 4.0
Conan the BarbarianRated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.5
The Ten CommandmentsRated ★ 3.5
The RingRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0