Series
Ratings
45
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
PastaRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 0.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 4.0- BakumanRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0