Series
Ratings
24
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0