Titles you rated
Dasepo Naughty GirlsRated ★ 0.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 1.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.5- SinglesRated ★ 1.0
Marrying the MafiaRated ★ 0.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 1.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
The Boy from IpanemaRated ★ 4.0