Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.5
Speed RacerRated ★ 1.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
The Woman in BlackRated ★ 2.0
Dead EndRated ★ 2.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 3.0