Titles you rated
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0- VirtueRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 1.5
All About EveRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5