Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5