Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0