Series
Ratings
79- DoubtRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 0.5- The FrogRated ★ 2.0
Ted LassoRated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
RevenantRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5