Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Strictly BallroomRated ★ 5.0
Tokyo GodfathersRated ★ 5.0
Millennium ActressRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0