Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 2.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.0