Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5