Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 2.5