Movies
Ratings
374
ParasiteRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 4.0