Titles you rated
SingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5