Movies
Ratings
101
Deja VuRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 1.0
Rough CutRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0