Titles you rated
LadyhawkeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
The TableRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0- 28 Months LaterRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0- Sing My LifeRated ★ 2.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 2.0