Movies
Ratings
88
Iron ManRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5
PoongsanRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0