Titles you rated
MidoriRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5