Series
Ratings
19
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5