Movies
Ratings
402
JokerRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0- Beautiful TomorrowRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5